TOP
  Firma Karlik Jaguar Land Rover jest jednym z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się dealerów samochodowych w Polsce spełniającym najwyższe standardy wyznaczone przez producentów.
  Misja firmy Karlik bazuje na największej wartości, którą stanowi Klient i jego potrzeby. Nowoczesny system zarządzania oraz wykwalifikowany personel pozwalają utrzymać zakres obsługi Klienta na najwyższym poziomie.
  Doświadczenie w branży motoryzacyjnej zdobywane od 1988 roku oraz dbałość o spełnianie najwyższych standardów jakości zaowocowały otrzymaniem wielu prestiżowych nagród takich, jak Gazela Biznesu, Przedsiębiorstwo Fair Play, Poznański Lider Przedsiębiorczości i tytułów Dealera Roku 2005 i 2006, prestiżowy ranking Top 50 za najwyższy wzrost sprzedaży w roku 2012, oraz nagroda za najwyższą sprzedaż produktów finansowych w 2012 roku.

  Kupując samochód w naszej firmie, dla każdego Klienta oddelegowany zostaje profesjonalny doradca w następujących obszarach:

  • Dział Handlowy
  • Dział Finansowy – Karlik Finance
  • Dział Aftersales ( pomoc serwisowa, pomoc drogowa Assistance, najnowocześniejsza w Wielkopolsce blacharnia i lakiernia, profesjonalna kosmetyka samochodowa)

  Dzięki kompleksowej obsłudze klient może mieć pewność,
  że dokonał właściwego wyboru.

  skontaktuj się z nami

  Ochrona środowiska

  Nasza firma podchodzi bardzo poważnie do zagadnień związanych ze środowiskiem. Zidentyfikowaliśmy główne działania naszej firmy mające negatywny wpływ na środowisko i stale ciężko pracujemy, aby je minimalizować.
  Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą dokumentacją:

  Więcej informacji na temat związku marki Land Rover z ochroną środowiska znajdą Państwo na stronie producenta.

  Poznańska 22, 62-081 Baranowo k/Poznania