• RANGE ROVER

  RANGE ROVER

  Kwintesencja elegancji i luksusu

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

 • Range Rover Velar

  Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

 • RANGE ROVER EVOQUE

  RANGE ROVER EVOQUE

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

 • RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

  RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

  Kabriolet na każdy sezon

 • Nowy Discovery

  Nowy Discovery

  Wysoce pożądany, niezwykle wszechstronny SUV klasy premium

 • NOWY DISCOVERY SPORT

  NOWY DISCOVERY SPORT

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

 • DEFENDER

  DEFENDER

  Legendarny

Polityka prywatności

Wstęp

Serwis internetowy (strona) Land Rover w Polsce został stworzony w celu dostarczenia użytkownikom Internetu (użytkownik) informacji na temat produktów, historii, nowości i punktów sprzedaży samochodów Land Rover. Na stronie zamieszczono również informacje o usługach oraz działaniach promocyjnych przygotowanych przez Land Rover. Za pośrednictwem tej strony istnieje możliwość skonfigurowania wybranego modelu Land Rovera [co nie jest równoznaczne z zamówieniem lub ofertą], zarezerwowania jazdy próbnej i odszukania najbliższego dilera Land Rovera. Informujemy, że wszystkie dane zawarte na tej stronie są stale aktualizowane i dlatego też radzimy przeczytać uważnie poniższe uwagi, które pomogą w ich prawidłowej interpretacji.

1. Brak zobowiązań handlowych pomiędzy stronami
Serwis internetowy Land Rovera w Polsce pozwoli na skonfigurowanie wybranego samochodu i nawiązanie kontaktu z autoryzowanym dilerem z sieci sprzedaży JLR Polska Sp. z o.o. w Polsce, świadczącym usługi związane z samochodami marki Land Rover. Powyższe nie jest jednak równoznaczne ze zobowiązaniami handlowym, i nie może powodować żadnych wzajemnych zobowiązań między użytkownikiem a dilerem Land Rovera lub JLR Polska Sp. z o.o. W szczególności rezultat konfiguracji nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

2. Potwierdzenie informacji zawartych na stronie
Serwis internetowy Land Rover zawiera dane techniczne, orientacyjny cennik, opcje wyposażenia, dostępne kolory wewnętrzne i zewnętrzne, opis ofert specjalnych oraz promocyjnych, zdjęcia oraz dodatkowe informacje niezbędne do zapoznania się z ofertą Land Rovera w Polsce. Dane te są aktualizowane na bieżąco i JLR Polska Sp. z o.o. dokłada należytej staranności by były w pełni aktualne i zgodne z rzeczywistością, jednak dane te mogą niekiedy różnić się od dostępnej oferty poszczególnych Dealerów, lub mogą ulec zmianom wynikającym ze specyficznych wymagań rynku i przepisów prawnych. Wszelkie dane zawarte na niniejszych stronach internetowych mają charakter orientacyjny. JLR Polska Sp. z o.o.. w każdej chwili może wnieść zmiany do modeli oraz ofert opisanych na niniejszych stronach internetowych z przyczyn technicznych lub handlowych.

3. Potwierdzenie cen
Prezentowane na stronie ceny są orientacyjnymi cenami brutto (chyba, że wskazano inaczej). W żadnym wypadku ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego. Ceny u poszczególnych Dealerów mogą odbiegać od cen wskazanych w serwisie. Do dyspozycji użytkowników pozostawiamy wskazanych na stronie dilerów Land Rovera, którzy dostarczą wszelkich aktualnych danych oraz służą pomocą w precyzyjnym określeniu warunków zakupu.

4. Dane eksploatacyjne oraz materiały graficzne
Wszelkie dane eksploatacyjne oraz materiały graficzne dotyczące samochodów Land Rover zawarte na tej stronie mają charakter orientacyjny i w rzeczywistości mogą odbiegać od wskazanych w serwisie. Land Rover podaje wszelkie takie dane i materiały z należytą zawodową starannością, dążąc do zapewnienia użytkownikom Serwisu jak najpełniejszej i aktualnej informacji.

5. Gama kolorów nadwozi oraz tapicerek
W związku z występowaniem różnic pomiędzy kartami graficznymi i monitorami, kolory na tej stronie mogą różnić się od kolorów rzeczywistych.

6. Ochrona danych osobowych
Administratorem pozostawianych danych osobowych, o ile inaczej nie zastrzeżono, jest British Automotive Polska S.A. Użytkownik pozostawiając swoje dane osobowe w serwisie zostaje odrębnie informowany o konkretnych okolicznościach, w tym celach, właściwym administratorze danych, podstawach prawnych, okresie przechowywania danych, właściwych do danej sytuacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, dalej jako „RODO”). Przypominamy użytkownikom, że mają oni prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W przypadku stwierdzenia, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO, osoba której dane dotyczą ma prawo wnieść skargę do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych. Podanie danych osobowych w serwisie jest zawsze dobrowolne.

7. Prawa Autorskie - Copyright ©
© Copyright JLR Polska Sp. z o.o., Warszawa, Polska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wszelkie materiały tekstowe, graficzne, zdjęciowe, filmowe, dźwiękowe oraz ich ułożenie i sposób prezentacji w serwisie internetowym www.landrover.pl są prawnie chronione i stanowią własność intelektualną JLR Polska Sp. z o.o. , w szczególności przedmiot majątkowych praw autorskich oraz praw wynikających z rejestracji znaków towarowych. Wszelkie wykorzystanie ww praw, w szczególności kopiowanie dla celów komercyjnych, dystrybucja, modyfikacja oraz publikacja bez pisemnej zgody JLR Polska Sp. z o.o. są zabronione i naruszają prawa JLR Polska Sp. z o.o.. Niektóre elementy graficzne serwisu internetowego Land Rovera są przedmiotem praw podmiotów trzecich. Jakiekolwiek wykorzystanie oznaczeń, marki lub logo Land Rover, bez pisemnej zgody JLR Polska Sp. z o.o.lub zainteresowanych osób trzecich stanowi naruszenie przepisów obowiązującego prawa i może skutkować odpowiedzialnością finansową i karną.

Niniejszy Serwis internetowy jest własnością JLR Polska Sp. z o.o